Animals Zone
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Welcome to Animals Zone!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  BlogBlog  

 

 Sa ne adunam cunostiintele

In jos 
AutorMesaj
Inoue
Animal special member
Inoue


Warn :
Sa ne adunam cunostiintele Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sa ne adunam cunostiintele Right_bar_bleue
Numarul mesajelor : 146
Puncte : 50290785
Reputatie : 10302
Data de inscriere : 03/04/2009
Varsta : 25
Localizare : Braila

Sa ne adunam cunostiintele Empty
MesajSubiect: Sa ne adunam cunostiintele   Sa ne adunam cunostiintele EmptyLun Iun 15, 2009 1:29 pm

Poi,eu zic ca stiu destul de multe despre animale,in special despre cai stiu ca manzii pot sa bea de la mama lor 5 litri intr-o ora.sau ca caii cei mai scunzi alearga cu viteza mare,in special appalosa.iar caii au niste simturi speciale cu care pot sa-si adulmece stapanul.

despre cainii stiu ca ei sunt mai "edemeniti" cu mancare,adica daca dai o data mancare la un caine,gata,te indrageste si da din coada de fiecare data Laughing

Iar atunci cand un peste trebuie sa nasca trebuie separat de ceilalti intr-un bol sau intr-un borcan mai mic.

cam atat stiu,dar voi?(sa nu luati informatii de pe internet ca de-aia de numeste asa subiectul)
Sus In jos
 
Sa ne adunam cunostiintele
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Animals Zone :: ~Animals Zone~ :: Alte informatii despre animale-
Mergi direct la: